2017-03-08

14 marca 2017r. o godz. 17.00 w auli szkoły

2017-03-04
Olimpiada sportowa przedszkolaków

Dnia 3 marca w naszej szkole zapanowało niezwykłe poruszenie wśród uczniów, kiedy w drzwiach naszej sali gimnastycznej stanęli przedszkolacy, będący przedstawicielami aż czterech przedszkoli (Przedszkole nr 2,nr 23, nr 29 i 74), gotowi wziąć udział w olimpiadzie sportowej zorganizowanej w naszej szkole specjalnie dla nich. Mężnie prężyli muskuły i prezentowali swoją szybkość by podczas licznych konkurencji udowodnić, że w małym ciele drzemie niezwykła chęć zdrowej rywalizacji. Poziom sportowych zmagań naszej olimpiady był niezwykle wysoki, dlatego też wszyscy uczestnicy zasłużyli na dyplomy uznania, a w ramach słodkiej nagrody również dla ciała każda reprezentacja otrzymała torbę wypełnioną cukierkami.

Przedszkolaki zaprezentowały się przepięknie i życzymy im, aby kiedyś mogli zobaczyć na własne oczy olimpijski ogień!

2017-03-03
Dwa kroki do rytmu

28 lutego 2017 w auli naszej szkoły uczestniczyliśmy w niezwykłym wydarzeniu. Był to koncert, pokaz perkusyjny DRUM SHOP.

Dwa kroki do rytmu, to projekt mający na celu przybliżenie młodym odbiorcom podstaw gry na perkusji. Podczas tej imprezy uzyskaliśmy podstawowe informacje dotyczące nazw instrumentów perkusyjnych.

Ten koncert został zorganizowany z inicjatywy rodzica Oskara i Oliwii, uczniów naszej szkoły Pana Piotra Langnera oraz jego kolegi Michała Obrębskiego, którym bardzo dziękujemy. Dzięki tej inicjatywie wszyscy uczniowie naszej szkoły mogli wziąć udział w ciekawym przedsięwzięciu artystycznym.