Po szkole

                       

II PÓŁROCZE       ZAJĘCIA DODATKOWE 2018/2019

Lp.

Prowadzący

Nazwa zajęć

Liczba godzin

Klasa/Dzień

Godzina

sala

1.

Kucharska Beata

ZDW j. polski

1

kl. 5        poniedziałek

godz.1350 – 1435

28

2.

Pękala Agnieszka

J. polski dla cudzoziemców

2

poniedziałek

środa

godz.1150 – 1235

godz.1245 – 1330

28

3.

Kucharska Beata

Zajęcia teatralne

1

                poniedziałek

godz.1440 – 1530

28

4.

Krzyśków Barbara

ZDW matematyka

1

kl.4a                    środa

kl.4b              czwartek

 godz.1350 – 1435                     godz.1350 – 1435

26               25

5.

Skałecki Dawid

Konwersacje z j. angielskiego kl.7

1

1

kl.7a                 wtorek kl.7b             czwartek            

godz.705 – 750 

godz.1440 – 1525       

27

6.

Małecka-Ciszewska   Agnieszka

Chór szkolny

1

kl.4 -6            czwartek       

godz.1440 – 1525

34

7.

Wiśniewski Adrian

Zajęcia sportowe

1,5

kl. 5a,5b,5c    wtorek

godz.1440 – 1550

sg

8.

Nowak Justyna

ZDW matematyka

1

kl.7                      środa

godz.710 – 755

26

9.

Jankowiak Maciej

Programowanie

1

kl.8                   wtorek               

godz.1440 – 1525

23

10.

Jankowiak Maciej

Zabawy ruchowe

1,5

kl.1 i 2                środa

godz.1440 – 1550

sg

11.

Kabza Agata

SKS

35

kl.4 – 6   poniedziałek

                          wtorek                                                                                                                                                                                                                                                                                                                 środa    

godz.1500 – 1600

godz.1500 – 1600 godz.1335 – 1435

sg

12.

Nowicka Elwira

KLUB U MIESZKA

2

kl.4         poniedziałek 

kl.1-2            czwartek                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                           

godz.1350 – 1450

godz.1350 – 1450

s.ped.

13.

Grima  Danuta

KLUB U MIESZKA

3

kl.4 - 5              wtorek 

kl.5 – 6               środa

kl. 7 – 8              środa                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                        

godz.1350 – 1450

godz.1350 – 1450

godz.1450 – 1550

s.ped.

14.

Koschany Paulina

100 zadań na 100-lecie Niepodległej

2

kl.8                      środa                                                 wtorek           

godz.705 – 750 

godz.1440 – 1525       

29

15.

Skałecki Dawid

Zajęcia muzyczno – wokalne anglojęzyczne

2

piątek

godz.1440 – 1610

27


                  

 ZAJĘCIA DODATKOWE 2018/2019

Lp.

Prowadzący

Nazwa zajęć

Liczba godzin

Dzień

Godzina

sala

1.

Pękala Agnieszka

Gazetka szkolna

1

wtorek              

godz.1500 – 1545   

28

2.

Pękala Agnieszka

J.polski dla cudzoziemców

2

poniedziałek

środa

godz.1400 – 1445

godz.1400 – 1445

28

3.

Kucharska Beata

Zajęcia teatralne

1

poniedziałek    

godz.1500 – 1545   

28

4.

Wiśna Katarzyna

Język angielski kl.4

1

kl.4a     poniedziałek   

kl.4b     poniedziałek    

godz.1630 – 1700    godz.1700 – 1730   

25

5.

Skałecki Dawid

Konwersacje z j. angielskiego kl.7

2

 wtorek kl. 7a


czwartek 7b

 

 

 godz. 705 - 750

godz. 1440 - 1525

27

6.

Małecka-Ciszewska   Agnieszka

Chór szkolny

1

kl 7 środa

 

 

kl5czwartek       

godz.1440 – 1505

  godz.1440– 1505

34

7.

Bekas Natalia

Laboratoria informatyczne kl.5

1,5

Kl. 5a,5b,5c  czwartek    

godz.1435 – 1600   

23

8.

Wiśniewski Adrian

Piłka nożna kl.7

1

wtorek       

godz.1440 – 1525   

sg

9.

Jankowiak Maciej

Programowanie kl.8

1

wtorek

godz.1440 – 1525   

23

10.

Jankowiak Maciej

Zabawy ruchowe kl.1 i 2

1,5

środa

godz.1440 – 1550   

sg

11.

Kabza Agata

Lekkoatletyka kl.4

2

poniedziałek    

godz.1445 – 1615   

sg