Aktualności

2017-06-22
Życzenia na wakacje

Drodzy

Dyrekcjo, Uczniowie, Nauczyciele i Pracownicy Szkoły,


Serdecznie życzymy, aby nadchodzące wakacje

były radosne, ciekawe, słoneczne,

a przede wszystkim bezpieczne,

by sprzyjały poznawaniu ciekawych miejsc

i zawieraniu nowych przyjaźni.

Życzymy, by wakacje były czasem zasłużonego

beztroskiego wypoczynku,

i wielu pozytywnych wrażeń

 

Samorząd Uczniowski z Opiekunem

2017-06-22
Najlepszy sportowiec szkoły

Konkurs na "NAJLEPSZEGO SPORTOWCA SZKOŁY" rozstrzygnięty

I miejsce Martyna Anger z klasy 5b - 52 punkty

II miejsce Oliwia Figat z klasy 5b - 41 punktów

III miejsce Daria Pietrzak z klasy 5b - 38 punktów

2017-06-22
Bezpieczne wakacje – bezpieczna woda

Wszyscy uczniowie naszej szkoły zapoznali się z treścią wystawy „Zasady bezpiecznego zachowania się nad wodą, w wodzie i na wodzie”.

Jak co roku wystawę zorganizował opiekun SU w trosce o przemyślane zasady odpoczynku nad wodą.

2017-06-22
Apel podsumowujący II semestr roku szkolnego 2016/2017

We wtorek 20 czerwca podsumowaliśmy kończący się rok szkolny. Samorząd Uczniowski przedstawił wyniki, osiągnięcia w nauce i zachowaniu. Wręczone zostały przez Panią Dyrektor dyplomy i nagrody najlepszym klasom za wyniki w nauce i wysoką frekwencję. Poznaliśmy również uczniów z klas IV, V, VI  wyróżniających się wynikami w nauce i zachowaniu.

Nagrodzeni zostali także uczniowie osiągający sukcesy w konkursach przedmiotowych i sportowych.

Szczególne wyróżnienie otrzymała klasa Vb, która zwyciężyła w rywalizacji klas IV-VI i uzyskała Nagrodę Dyrektora Szkoły „Laury Czterdziestki”. Gratulujemy uczniom i wychowawcom klasy Vb. Nagrodą ta zostanie wręczona podczas uroczystego zakończenia roku szkolnego.

2017-06-22
Koncert Piosenki Anglojęzycznej

We wtorek 13 czerwca 2017 roku w auli naszej szkoły odbył się Koncert Piosenki Anglojęzycznej. Uczestnicy kółka muzyczno – wokalnego przez ostatnie trzy miesiące zmagali się ze swoimi słabościami, z emocjami towarzyszącymi przebywaniu na scenie i pracy z mikrofonem, po to aby odważnie stanąć przed całą społecznością szkolną. Bardzo miło było nam gościć Panią Dyrektor Ewę Frąckowiak, Panią Wicedyrektor Lilianę Jeżewską, grono nauczycielskie oraz wszystkich przybyłych uczniów.

Uczestnicy koncertu zaprezentowali się w różnorodnym repertuarze anglojęzycznym. Podczas występów solowych zaskoczyli publiczność zarówno ciekawą barwą głosu, jak i oryginalną interpretacją prezentowanych utworów. Z kolei w piosenkach wykonywanych wspólnie wykazali się umiejętnością rzetelnej współpracy podczas śpiewu chóralnego.

Wszystkie występy zostały ciepło przyjęte przez publiczność i nagrodzone gromkimi brawami. Liczymy na to, że uda nam się powtórzyć ten sukces w przyszłym roku.

Wystąpili: Maja Ratajczak (solo i chór)- kl. 5b, Maria Nowak (solo i chór) – kl. 5b, Zuzanna Burzyńska (solo i chór) – kl. 5a, Jakub Niegolewski (solo i chór) – kl. 6b, Eryk Murkowski (solo i chór) – kl. 6b, Łukasz Poniedziałek (solo i chór) – kl. 4c, Filip Kosiński (chór) – kl. 4c, Paulina Tritt (chór) – kl. 6b, Natalia Handke (chór) – kl. 6b, Wiktoria Simon (chór) – kl. 6b, Sandra Kaja (chór) – kl. 5b, Wiktoria Jagodzińska (chór) – kl. 5a

koncert prowadził: Dawid Skałecki

zdjęcia: p. Anna Perkowska